1xbet giriş

1xbet Open Face Çin Pokeri Oynanışı

Mart 3, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

Oynanış açısından, standart Çin pokerine herhangi bir şekilde aşina iseniz, iyi bir başlangıç ​​yapmış olacaksınız çünkü her iki oyunun mekanikleri daha benzer ve kolayca yapılabilir.

  1xbet Open Face Chinese Poker, bir sonraki sırayı ve hamleleri belirlemek için standart 52 kartlık bir deste ve bir dağıtıcı düğmesi kullanan en az iki oyuncu ve en fazla dört oyuncu gerektirir.  Oyuncu sayısı 2, 3 veya 4 olmalıdır.

Fantasyland’de bir oyuncu olmadığı sürece tüm bunlar doğrudur.  Fantasyland, bir boşluk sola hareket ettirmek yerine krupiye düğmesinin donduğu ve sabit kaldığı isteğe bağlı bir bonus turudur.  Bu bonus turu, bir oyuncu ekranın üst kısmında QxQx veya daha iyisi ile bir ön el oluşturduğunda gerçekleşir.

Bu oyunun amacı üç poker eli, beş kartlı iki el ve üç kartlı bir el yapmaktır.  Bu ellerin adlarının ön, orta ve arka olması oyunun heyecanını arttırmaktadır.

Arkadaki beş kartlı el, ortadaki beş kartlı elden daha güçlü olmalı ve bu da öndeki üç kartlı elden daha güçlü olmalıdır.  Bu, açık Çin pokerinde en önemli kuraldır, oyuncular bunu iyi anlayabilirlerse oyunu kazanırlar.

Oyuncular, mümkün olan en iyi elleri elde etmek için sırayla krupiyeden kart alırlar.  Oyuncular bahis yapmaz.  Bunun yerine, oyuncular puan için oynamayı kabul eder.

Her beş kartlı poker elinin sıralaması normal poker ile aynıdır, bu nedenle kartlar aşağıdaki tabloya göre en düşükten en yükseğe doğru sıralanır.  Üç kartlı el sıralaması üç kartı geçemez, ancak iki çift kart, bir çift ve bir üst kart içerebilir.

 Poker elleri

Royal Flush Consists of Ten, Jack, Queen, King, and Ace, all of the same suit
Straight Flush Made up of 5 consecutive cards of the same suit
Four of a kind Four cards of the same rank
Full House A full house is a five-card hand made up of three of a kind plus a pair
Flush Five cards of the same suit
Straight Five consecutive cards are called a straight
Three of a kind A three of a kind is composed of three cards of the same rank
Two pair Two pair hands are made up of two pairs
Pair A pair is composed of two cards of the same rank
High card If two players do not have a pair or better, then the the highest card wins

  1xbet Open Face Çin Pokeri nasıl oynanır

Çin pokerinde oyuncular 13 kartın hepsini bir kerede alırlar, ancak açık Çin pokerinde oyunculara başlangıçta sadece beş kart verilir.  Dağıtıcı, kartları dağıtıcının soluna birer birer dağıtır.  İki oyun arasındaki tek fark bu.

Kartlarını aldıktan sonra, oyuncular ön, orta ve arka ellerini bir araya getirmeye başlamak için kartları yüzleri yukarı bakacak şekilde masaya koymalıdır.  Hazır olduklarında, kartlar ayarlanır.  Oyuncular, başka bir sırayı güçlendirmek için kartları yeniden düzenleyemez veya taşıyamaz.  Eğer yaparlarsa, yasayı ihlal etmiş olurlar.

Bu aşamanın sonunda, krupiye 13 kart dağıtılana kadar masanın etrafında dağıtırken, oyunculara kalan sekiz kartı birer birer kapalı olarak alırlar.  Sırayla, oyuncular bir sonraki kartı almadan önce her seferinde bir kart olmak üzere üç poker elini tamamlamaya başlar.

Herkes hazır olur olmaz oyuncular birbirlerini karşılaştırmaya başlar ve puanlarını alırlar.  Oyuncu önce butonun soluna gider ve karşılaştırmalar saat yönünde devam eder.  Bir oyuncu rakiplerinden herhangi birini ilgili ön, orta ve arka ellerde yenerse puan kazanır.  En çok puana sahip olan oyuncu oyunu kazanır.

Elleriniz doğru sırada değilse, seçilmiş bir el yapmamışsınızdır ve elin tamamı yanlıştır.  Fowling, başka türlü kazanmış olabileceğiniz tüm ödülleri kaybeder.

  Bu poker oyununda puan

$ 1xbet Open Face Chinese Poker’de her puan bir dolar değerindedir.  Kumarhaneden kumarhaneye değişebilen başka birçok ödül puanı da vardır.  Bununla birlikte, değişmeyen bir nokta, oyuncuların bireysel kazanma puanlarını ve üç eli de kazanmak için ekranın üst kısmında üç ekstra puan aldıkları Kapsam Ödülüdür.

Standart 1xbet Open Face Chinese Poker puanları aşağıdaki gibidir:

Rakibe karşı atılan her el için bir puan

Bir oyuncu bir rakibe karşı üç eli de kazanırsa, her galibiyet için üç bonus puan artı üç bireysel puan verilir.

Bir elini teslim eden oyuncular, her rakibe iki puan ödemek zorundadır.

Bir yandan hata yapan oyuncular, hata yapmayan her oyuncuya altı puan ödemek zorundadır.

Yorum yapın