1xbet giriş

1xbet’te Belçika-Galler oyun analizi

Haziran 11, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

1xbet Galler, Cardiff City Stadı’ndaki bu BM A Ligi maçında Belçika’yı ağırlıyor.  Galler, son maçlarını 92. dakikada berabere bitirebileceklerini düşündü, ancak 94. dakikada bir gol yedi ve Hollanda’ya 2-1 kaybetti.  Bu kayıp, 64 yıl sonra ilk Dünya Kupası biletini alan bir önceki oyunda Ukrayna’ya karşı duygusal zaferlerinden sonra affedilebilir.  Galler şimdi tamamen maça geri döndü ve 2016’dan bu yana Belçika’ya karşı ilk galibiyetini arıyor olacak. Tüm yarışmalarda son 12 maçında sadece iki kez kaybettiler.  Galler, son yedi maçında sadece bir kez, en son 2012’de evinde Belçika’ya yenilerek dikkate değer bir iç saha rekoruna sahip.

Belçika, son maçında Hollanda’ya 6-1 mağlup oldu ve Hollanda’ya 4-1 mağlup oldu.  Şu anda grupta üç puanla ikinci sıradalar ve uçan Hollanda takımına ayak uydurmak için bir galibiyete ihtiyaçları var.  Belçika iyi durumda değil ve sonuç olarak Brezilya’ya 1. sırayı kaybetti.  Son beş maçın sadece ikisini iki beraberlik ve bir mağlubiyetle kazandılar.  Ancak Belçika deplasmanda son dokuz maçında beş galibiyet ve üç beraberlik ile sadece bir mağlubiyet alarak deplasmanda harika bir rekora sahip.  Son 45 maçlarında inanılmaz bir skor rekorları kırıyorlar.

  Anahtar noktalar Galler – Belçika 1xbet’te

Galler, son beş maçının üçünde 2.5’ten fazla gol attı.

Son 6 iç saha maçında sadece bir kez temiz çarşaf gördüler.

Galler’in son yedi maçında iki takım da gol attı.

Belçika’ya karşı oynadığı son 8 maçın 7’sinde 2.5’ten fazla gol atıldı.

Her iki takım da son sekiz maçında sadece birer gol atamadı.

  1xbet’te Galler-Belçika sonucu

Galler bu maç için tam bir takıma dönmeli ve Belçika için zorlu bir sınav vermeli.  Her iki takımın da bu maçtan üç puana ihtiyacı var veya Hollanda’nın gerisine düşme tehlikesi daha fazla.  Belçika, altın kuşağı olmasına rağmen son 5 maçında ilk 20’ye giren takımlara bu takımlara karşı 4 mağlubiyet ve son 5 maçında beraberlik ile aldandı.  Bu maçta 2,5 gol üstü seçeneğini destekliyoruz.

Yorum yapın