1xbet giriş

1xbet’te Çek Cumhuriyeti – İsviçre oyun analizi

Mayıs 31, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

1xbet Çek Cumhuriyeti, 2022 Dünya Kupası’na katılmaya çalışan play-off yarı finalinde İsveç’e yenildi.  Milletler Cemiyeti’ne iyi bir başlangıç ​​yapmaya çalışacaklar çünkü A Ligi 2. Grubunda ilk gün İsviçre’yi konuk edecekler. İsveç’e 1-0 yenildikleri maçın ardından, Galler’e karşı uluslararası bir hazırlık maçında 1-1 berabere kaldılar.  Ancak, Estonya, Kuveyt ve Belarus’a karşı olmalarına rağmen, son beş maçında üç temiz çarşaf gördüler.  Son beş maçında evlerinde kaybetmediler, ancak oynadıkları takımların hiçbiri 2008’de en son karşılaştıkları takım olan İsviçre kadar güçlü değil.

Tıpkı Çek Cumhuriyeti gibi, İsviçre de son iki maçında yenilmedi, ancak ikisi de hazırlık maçıydı.  İsviçre, 2022 Dünya Kupası’ndaki yerini çok daha önce garantiledi ve bu, 2022’deki ilk rekabetçi maçı olacak. İsviçre, son 5 maçında iki kez 4 gol attı ve bu tehdidi Çek Cumhuriyeti’ne alıyor ve her maçta gol atıyor.  Ancak son altı maçta İsviçre savunmasız.  Son beş maçlarında üç maçta gol attılar ve son iki maçlarında deplasmanda temiz çarşafları olmadı.  Çek Cumhuriyeti’ne karşı tek rekabetçi maçında İsviçre, 2008’de 1-0 kaybetti.

Çek Cumhuriyeti – İsviçre’nin kilit noktaları 1xbet’te

İsviçre son 6 maçının her birinde gol attı.

Çek Cumhuriyeti 5 iç saha maçında kaybetmedi.

Çek Cumhuriyeti son beş maçında üç gol yemedi.

Çek Cumhuriyeti son yedi maçından birinde gol atamadı.

İsviçre son 5 maçında iki gol yemedi.

Sonuç Çek Cumhuriyeti – İsviçre 1xbet’te

Bu iki takım son iki maçını kazanamadı ancak bu maçta iyi skor eğilimleri var.  Çek Cumhuriyeti son beş maçından birinde gol atamadı ve İsviçre son altı maçının her birinde gol attı.  İki takım karşı karşıya geldikçe bu puanlama sürecinin devam etmesini bekliyoruz.  Bu yüzden her iki takımı da gol atmak için geride bırakın.

Yorum yapın