1xbet giriş

1xbet’te Polonya-Galler oyun analizi

Mayıs 31, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

 1xbet Polonya ve Galler, iki ülke berabere kaldıktan sonra 2022/23 Avrupa Ligi A Ligi 4. Grubunda 2009’dan beri ilk kez karşı karşıya gelecek.  Polonya bu maça Wroclaw’da ev sahipliği yapıyor ve iyi bir başlangıç ​​yapmak istiyor ve gol atma sürecine büyük bir özgüven eşlik etmeli.  Son 10 maçın her birinde gol attılar.  Altı tanesinde iki veya daha fazla çiçek var.  Ancak son 10 maçın 7’sinde temiz bir sayfa tutamadılar.  Macaristan’a evlerinde kaybettikleri son 5 iç saha maçındaki tek yenilgileri.  Son 5 iç saha maçlarının her birinde gol attılar ve son üç temiz çarşaflarının ikisini yediler, son beş maçlarının üçü ise 2,5 golün üzerinde bitti.

Galli de güzel bir sürecin ardından oyuna giriyor.  En son Euro 2020’de Danimarka’ya 4-0 yenildiler. O zamandan beri arka arkaya 9 maçta kaybetmediler, ancak bu 9 maçın 5’i berabere bitti.  Son 5 maçın her birinde gol attılar, ancak son 4 maçında temiz çarşafları olmadı.  Son beş maçta iki kez, maçları 2.5’ten fazla golle bitti.  Galler ayrıca 2022 Dünya Kupası elemeleri için play-off’ların son turunda ve yenilmezlik serisine devam etmek isteyen Ukrayna veya İskoçya ile karşılaşacaklar.  Bu rakip çok daha güçlü olacak olsa da, dört deplasman maçında yenilgiyi tatmadılar.

Anahtar kelimeler Polonya – Galler 1xbet’te

Galler son dokuz maçında yenilmedi.

Galler son dört maçında temiz çarşaf yemedi.

Polonya son 10 maçının her birinde gol attı

Polonya, Galler’e karşı 6 maçta yenilmedi

Galler son beş maçının her birinde gol attı.

  1xbet’te Polonya-Galler sonucu

Oyunda iyi çalışan iki takım olacak, ancak Polonya popülerlik olarak oynayacak.  Galler’e karşı son maçları oldu, ancak bu oyunda bir üstünlük geçmişine ve evlerinde ekstra oynama avantajına sahipler.  Tıpkı Galler gibi Polonya da oyuna iyi bir golle giriyor ve iki takımın da gol atmasını destekliyoruz ama Polonya kazanıyor.

Yorum yapın