1xbet giriş

1xbet’teki İngiliz-Alman oyununun analizi

Haziran 8, 2022 Posted in genel by Yorum yapılmamış

İngiltere, Macaristan’da aldığı 1-0’lık yenilginin ardından Milletler Cemiyeti 3. Grup’taki ikinci maçı için Almanya’ya gidecek.  Three Lions, Pusks Arena’da kötü bir performans sergiledi ve kendilerini grubun sonuna layık buldular, Almanya ise İtalya ile 1-1 berabere kaldıktan sonra ikinci oldu.  Ev sahibi Almanya, son iki maçı berabere bitmesine rağmen şu anda 10 maçta yenilmedi.  Son 15 maçın sadece ikisinde gol atamadılar ve bu oyuna girerek gündemde intikam alacaklar.  İngiltere, Euro 2020’de 2-0 yenilerek onları yenen son takım oldu. Almanlar, Hansie Flick devraldığından beri farklı bir takım oldu.  Buraya evlerinde iyi bir oyunla geliyorlar, son dört maçı kazandılar ve altı maçta da yenilmediler.

  Almanya son altı maçının üçünü, İngiltere ise ikisini kazandı. 1xbet Her zaman büyük bir maç oldu ve İngiltere, Almanya’ya giderek oyununu geliştirmek zorunda.  Gareth Southgate’in Macaristan’a karşı iki A takım oyuncusu vardı, bunlardan biri James Justin Lang Langan’ı yaraladı ve diğeri Jaroud Bowen iyi oynadı.  Bowen’ın Almanya’daki yerini koruması bekleniyor, ancak Southgate zorlu bir iç mücadeleden sonra suçlamalarını artırmak zorunda kalacak.  İngiltere’nin 10 maçtaki ilk kaybı, özellikle orta sahada düzgün savunma yapamayan Jude Blingham-Decklan Rice çifti ile daha fazla soruyu cevapsız bıraktı.  Southgate, son 5 maçta takımlarını üç temiz çarşafa getiren savunma moduna geri dönmek istiyor.  Ancak, çok düşük maliyetli takımlarla karşılaştıklarını hatırlıyor – Fildişi Sahili, San Marino ve Albany.  Macaristan’dan önce İngiltere, dört maçın hepsinde iki veya daha fazla gol atmıştı.

  Anahtar noktalar Almanya – İngiltere 1xbet’te

İngiltere son 15 maçında gol atamadı.

İngiltere, Almanya ile oynadığı altı maçın ikisini kazandı.

Almanya, İngiltere ile oynadığı altı maçın üçünü kazandı.

Almanya son 10 maçında kaybetmedi.

Almanya, son beş iç saha maçında iki veya daha fazla gol attı.

 1xbet’te Almanya-İngiltere sonucu

İngiltere, oyuna zayıf bir takım olarak girecek ve çok daha düşük bir sıralamaya sahip olan Macaristan’a karşı aldığı yenilginin hemen ardından Almanya’ya gitmek istemeyecektir.  Almanya, İtalya’da başarılı oldu ve Hans Flick yönetiminde de evinde başarılı oldu.  Ev sahibinin son formunda, burada onlar için zafer büyük bir olasılık.

Yorum yapın